Czytaj numer 43 – bo my jesteśmy przyzwoici!

poniedziałek, 28 Styczeń, 2013 - 16:45

Kolejny, numer „Nowin Krapkowickich” na bardzo PRZYZWOITYM poziomie! Nie możesz go przegapić! Spiesz się, bo ostatnie numery „Nowin” rozchodzą się jak świeże bułeczki… Oto co Cię czeka….

Mieszkał w lesie, teraz mieszka w garażu – historia pewnego krapkowiczanina, który powiedział „nie” opiece społecznej…

„Ekskluziw” za 9,90 - redaktor naczelny „Nowin” odpowiada na kolejny oczerniający go artykuł, który ukazał się w „NTO”.

„Jak ja nie cierpię katoli!” – mówi Gargamel? Kto nie cierpi i dlaczego? „Nowiny” rozmawiają z młodym Polakiem…

Koncert noworoczny z Wiesławem Ochmanem – czyli o tym, że można się bawić bez sztucznego nadęcia i elementów politycznej propagandy…

Aktywni w regionie – miał być milion było 814 tysięcy, ale gdyby tak wszyscy pomagali jak oni… O górażdżańskiej fundacji więcej w „Nowinach”.

Pawilon CTN w zieleni – jako pierwsi odwiedzamy wnętrza nowego pawilonu CTN w Mosznej. O tym czy nam się podobało przeczytasz w „Nowinach”.

„To nie epidemia” – zapewnia prezes Krapkowickiego Centrum Zdrowia Marcin Misiewicz. O sytuacji zdrowotnej w powiecie tylko w „Nowinach”…

W światowym centrum jądrowym - zdzieszowiczanka Anna Szuster opowiada o przygodzie życia w słynnym laboratorium CERN koło Genewy.

Legioniści w Zdzieszowicach – maszerowali, strzelali z armaty, bawili się na balu. Co chcieli uczcić…

Z misiem na szczęście – towarzyszymy mieszkańcom Dobrej podczas „wodzenia niedżwiedzia”…

Wokół likwidacji SPZOZ – służba zdrowia w gminie Strzeleczki stoi przed ważną transformacją. „Nie ma powodów do niepokoju” – uspokaja wójt Kurpiela.

Premier i Nowiny – kolejna część o naszym udziale w ceremonii wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla. „Nowiny” tam były i nikt inny z polskich mediów…

Trzy strony sportu – sportu na najwyższym poziomie: relacje z kolejnej kolejki Miejskiej Ligii Futsalu w Zdzieszowicach, „Klęska Otmętu” – rzecz o sparingach naszych drużyn, rozmowa z Grzegorzem Wysockim, trenerem LZS Racławiczki. Kto zdobył puchar burmistrza Krapkowic?

Oraz sondy, „Nowiny gotują”, interwencje, opinie, „Masz pojęcie?” i wiele innych ciekawych informacji…