Numer 36 – czytaj ze smakiem…

czwartek, 13 Grudzień, 2012 - 16:15

Nobel przyznany! - prosto z auli ratusza w Oslo specjalnie dla naszych Czytelników relacja z przyznania Pokojowej Nagrody Nobla Unii Europejskiej.

„Ruch Zdzieszowice jest najważniejszy” relacja z walnego zebrania członków klubu. Wypowiedzi nowego prezesa Krystiana Chmiela i ustępującego Roberta Bartona.


Śmieciowa do kosza” – o tym że rząd Platformy Obywatelskiej przygotował samorządom kolejny prawny bubel czytaj na stronie 3.

Sonik – nie w tym punkcje – czyżby w Radzie Powiatu Krapkowickiego byli równi i równiejsi? Przeczytaj artykuł pod tytułem „Spór o porządek obrad”, a wyrobisz sobie na ten temat zdanie.

Po co nam nowa komenda Policji, za kilka lub kilkanaście milionów złotych? – „brać czy nie brać?” – oto jest pytania, które stawia sobie Naczelny „Nowin”. Odpowiedzi szukaj w tym wydaniu gazety.

„Zróbmy sobie jarmark” – polemika burmistrza Gogolina Joachima Wojtali w sprawie jarmarków bożonarodzeniowych, które jak grzyby po deszczu rozmnożyły się w powiecie krapkowickim.

Ewa Wachowicz – była miss Polonia i rzecznik rządu Waldemara Pawlaka opowiada o sekretach urody, dobrej formy i samopoczucia. W „Nowinach” specjalnie dla naszych Czytelniczek „Sekrety pani Ewy”…

„Żal i żenada” – tak zdzieszowiccy radni określili wydarzenia, które miały miejsce mieście hutników. Wypowiedzi radnych Edwarda Paciorka i wiceprzewodniczącego Mirosława Potasa oraz polemika przewodniczącej Moniki Kudli-Wąsik w aktualnym numerze.

Oraz sport, kulinaria, sondy, relacje ze spotkań i wydarzeń: „Mikołaje na motorach”, uderzył w płot, imprezy taneczne „Siery”, Nowiny Flesz, rozmowa z Waldemarem Olszewskim, interwencje Czytelników, 6. święto polskiego wina w Zakrzowie i wiele innych informacji.

Czytaj „Nowiny” gazetę z pozytywnym nastawieniem…