Poszukiwany złodziej roweru

wtorek, 25 Kwiecień, 2023 - 14:38

Zdzieszowice • Policja poszukuje mężczyzny, który ukradł rower sprzed głównego wejścia do Szkoły Podstawowej nr 3 w Zdzieszowicach. Śledczy zajmujący się tą sprawą, zabezpieczyli wizerunek podejrzewanego. Osoby, które go rozpoznają, proszone są o kontakt ze stróżami prawa.

1 marca policjanci z Komisariatu Policji w Zdzieszowicach zostali poinformowani o kradzieży roweru spod głównego wejścia do Szkoły Podstawowej nr 3 w Zdzieszowicach, przy ul. Nowej. Po przeanalizowaniu zapisu z kamer monitoringu mundurowym udało się zabezpieczyć wizerunek sprawcy. Oto rysopis podejrzanego: mężczyzna w wieku około 30-35 lat, wysoki, szczupły, ubrany w ciemną kurtkę z kapturem, zapinaną na zamek, czarne spodnie dresowe oraz czarno-białe buty sportowe. W chwili kradzieży na ramieniu miał przewieszoną białą torbę z niebieskimi wzorami.
Skradziony jednoślad to rower górski marki SHARK 2.0 MTB, nr ramy JP 18109830, pomarańczowy, z czarnymi elementami i napisami na ramie: SHARK, STORM. Rower nie posiada błotników.
Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy tego zdarzenia, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Zdzieszowicach pod nr tel. 47 862 63 03, bądź oficerem dyżurnym Policji w Krapkowicach - tel. 47 862 65 03.


 

Autor: 
ESKA, Fot. KPP Krapkowice

Dodaj komentarz